تقویت عایق پلی یورتان پاششی

اگر شما هم به فکر عایق کاری ساختمان خود هستید؟ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ساختار اساسی پلی یورتان پاششی به شکلی کاملا ساده و قابل فهم آشنا کنیم.

امروزه در حوزه ساخت و ساز و بسیاری از صنعت ها از پلی یورتان پاششی سلول بسته استفاده می شود. عایق پلی یورتان پاششی را به راحتی می توان از زیر بر روی سطح فولادی اسپری نمود و پس از مدتی یک سطح عایق فوم پلی یورتان که هم عایق حرارت است و هم عایق صوت تشکیل می دهد. همچنین جزء بهترین ها در مقابل هوا، صدا و حرارت به شمار می آید.

برخلاف پشم سنگ که از فرآیند تولید الیاف شیشه ای از کوره های بزرگ دوب آهن هنگام ذوب شدن تدریجی شن، سنگ آهک، رس، فلوئوریت، دولمیت و سایر موادمعدنی بصورت مایع استفاده میشود، و مضرات زیادی دارد عایق پاششی یک ترکیب سالم و بی ضرر و ضد باکتری و قارچ است.

انواع عایق پاششی

عایق پلی یورتان پانل شکل دارای یک عایق پلی یورتان هستند و می توانند بخشی از ساختار بیرونی یا داخلی یک ساختمان باشند. چرا که به هر حال برای جلوگیری از اتلاف انرژی باید راهکاری معقولانه می باشد که استفاده از این نوع عایق بهترین گزینه به حساب می آید.

اگر صرفه جویی اقتصادی برایتان مهم است عایق پاششی می تواند نمونه قابل قبول و البته کاربردی به شمار آید. از فوم پلی یورتان پاششی می توانید قابلیت های بی نظیری را انتظار داشته باشید که هر کدام دلیل خوبی برای استفاده محسوب می شوند. به هر حال شستشو به تمیزی و کیفیت در طولانی مدت بسیار کمک می کند. به هر حال استفاده از عایق برای جلوگیری از اتلاف انرژی، مهم ترین کاری است که نباید نسبت به انجام آن غفلت ورزید. چرا که به هر حال با هزینه ای معقول ومناسب شما این اختیار را دارید تا بهترین عایق را برای نصب انتخاب کنید. استفاده از عایق صوتی و حرارتی پلی یورتان پاششی می تواند گزینه ای ایده آل باشد.

 

اما نکته حائز اهمیت این است که یک عایق پاششی پلی یورتان مناسب انتخاب کنیم. شاید در مقاله های قبلی به این موضوع اشاره نشده است، اما خالی از لطف نیست که بدانید اولین ویژگی این نوع فوم بدین ترتیب است که در ابتدای امر آن را به صورت مایع باید در نظر بگیرید. اما در برابر رطوبت آن چنان که باید و شاید سلول باز شاید حرفی برای گفتن نداشته باشد. چرا که سلول بسته در مقابل آب و رطوبت بهترین دوام را از خود نشان می دهد. یک ماده فوق العاده سخت و جامد را مشاهده می کنید. یک بار به صورت مناسب جهت نصب عایق هزینه کنید و سپس تا مدت های طولانی از امتیازات یک عایق کاربردی به نحو احسن استفاده کنید.

شما می توانید به راحتی در حوزه ساخت و ساز از این نوع عایق به نحو احسن استفاده کنید. اگر به دنبال رایج ترین نمونه برای استفاده از پلی یورتان پاششی هستید، ما به شما فوم پاششی یورتان سلول بسته را پیشنهاد می کنیم.  مهارت، تمرکز و دقت بالا را برای اجرای پلی یورتان پاششی بسیار مهم است.

توصیه ما به شما این است که برای حفاظت کامل از دمای درون ساختمان سعی کنید استفاده از عایق پاششی پلی یورتان را نادیده نگیرید.

برای برآورد قیمت فوم پاششی سلول باز به دلیل اینکه چگالی کمتری دارد و مواد کمتری مصرف می شود می توان گفت هزینه کمتری را نسبت به سلول بسته به خود اختصاص می دهد.

کیفیت موادی که در کارخانه های مختلف استفاده می شود، متفاوت است. عایق حرارتی و برودتی ساختمان که قابلیت استفاده در عایق کاری انواع مختلف سازه ها و صنایع را دارد. • برای عایق کاری مرغداری ها ، دانسیته30 تا 35 مناسب می باشد که ضریب انتقال حرارتی آن 019/0 بوده و در نتیجه عایق حرارتی بسیار مناسبی می باشد. که حتی برای جلوگیری از ایجاد و انتقال انواع سروصدا نیز نقش پررنگی را ایفا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *